preloader
Edit

درباره ما

دکتر مهدیه اسدی مقدم دارای مدرک دکتری روانشناسی ، یکی از بهترین مشاوران روانشناسی در زمینه های متنوع روانشناسی به خصوص مشاوره روانشناسی ازدواج،مشاوره روانشناسی کودک و  مشاوره تحصیلی فعالیت می نمایند.

راه های تماس

روانشناسی فروش

  • Home
  • -
  • معرفی کتاب
  • -
  • روانشناسی فروش
 روانشناسی فروش

کتاب روانشناسی فروش برای آن دسته از افرادی نوشته شده است که به دنبال راه هایی هستند تا فروش خود را افزایش دهند. در مسائل اقتصادی و تجارت یکی از بزرگترین دستاوردها افزایش فروش است. اگر شما هم محصولی داشته باشید دوست دارید تا آن را به فروش زیادی برسانید و سود خود را از این را افزایش دهید. اما چه راهکارها  تاکنیک هایی می تواند شما را به فروش بیشتر، سریعتر و آسانتر برساند و روانشناسی در این زمینه چه می گوید. کتاب روانشناسی فروش با هدف ارائه راهکارهایی برای فروش بیشتر نوشته شده است.

این کتاب توسط برایان تریسی به نگارش درآمده است. او از نویسندگان کتابهای خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب گویا ارائه داده است. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است. کتابهای او میلیونها خواننده در سراسر جهان دارد و ساعتها مشاوره موفق در زمینه کارآفرینی و شغلی و اقتصادی به بسیاری از شرکتها و موسسات داده است. راهکارهای عملی که در این کتاب ارائه شده است به شما می آموزد که چگونه می توانید در مدتی مشخص فروش خود را افزایش داده و چند برابر کنید. روانشناسی فروش بدون شک دری جدید را برای کار اقتصادی و تجارت بروی خوانندگانش باز می کند. این کتاب شکل مکتوب برنامه های آموزشی صوتی برایان تریسی با عنوان « روان شناسی فروش » بوده است که موفق ترین برنامه ی او در سطح بین المللی است. بهترین برنامه ی آموزش حرفه ای که به شانزده زبان ترجمه شده و در بیست و چهار کشور از آن استفاده می کنند. برایان تریسی خود در زمینه فروش و بازاریابی، سرمایه‌گذاری، ساخت‌وساز، واردات، توزیع و نیز مشاوره مدیریتی فعالیت داشته‌است و این تجربیات کتاب روانشناسی فروش را به راهکارهایی عملی و تکنیکی برای افزایش فروش تبدیل کرده است. .

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *